O firmie

pic1

Firma S&A Service Sp. z o. o.  powstała w 2003 roku, na bazie długoletniego doświadczenia jej pracowników. Oferta spółki zawiera pełną gamę usług w zakresie sprzątania powierzchni wewnętrznych i zewnętrznych oraz  utrzymania zieleni.

Pracownicy firmy posiadają duże doświadczenie w zakresie utrzymania  czystości oraz zieleni  w obiektach o znacznym zróżnicowaniu działalności oraz poziomie wymagań.  Uważamy, iż w dziedzinie usług rola człowieka zawsze będzie równie istotna jak technika pracy, dlatego nasz personel dobieramy starannie, a jeszcze staranniej kontrolujemy. Zapewniamy stały nadzór na bieżąco kontrolując poziom i jakości świadczonych przez nas usług. Zawsze dążymy do stworzenia sytuacji, w której na pierwszym miejscu są zadowolenie Klienta i jego zaufanie do nas. Pracę z każdym naszym partnerem zaczynamy od dokładnego zapoznania się z Jego oczekiwaniami i potrzebami.

Pragnąc zagwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług zapewniamy:
-  doskonale przygotowanych pracowników, posiadających doświadczenie w obsłudze nowoczesnego sprzętu i stosowaniu najnowszych technologii;
-  specjalistyczne urządzenia oraz sprzęt;
-  pełną dyspozycyjność w zakresie godzin wykonywanych usług.

Świadczymy kompleksowe usługi m.in. Spółdzielniom Mieszkaniowym, Administratorom  Nieruchomości, Wspólnotom Mieszkaniowym, Biurom, Instytucjom Użyteczności Publicznej i innym.

W czasach, gdy reputacja i prestiż każdej instytucji zaczynają zależeć również od czystości i walorów estetycznych jej budynków i otoczenia, a zatrudnienie własnego personelu bywa zbyt kosztowne i kłopotliwe, coraz więcej firm i urzędów docenia korzyści z wynajmowania profesjonalistów.

Połączenie dotychczasowych doświadczeń oraz rzetelnej wiedzy stanowi o wyjątkowych kompetencjach naszej firmy i jest gwarancją wysokiego poziomu usług. Wszechstronne przygotowanie pozwala nam zrozumieć potrzeby każdego Klienta, wyjść naprzeciw Jego oczekiwaniom i osiągać obustronne zadowolenie.